Informacja o wydaniu Aeg Sce819e7ts

Aeg Sce819e7ts to kompaktowy odtwarzacz CD-R/RW z wbudowanym zasilaczem i złączem USB. Urządzenie ma dotykowy wyświetlacz LCD, który pozwala szybko wyświetlić wszystkie informacje dotyczące odtwarzanej muzyki. Obsługuje formaty CD-R i CD-RW, a także formaty MP3, WMA, AAC i WAV. Jest wyposażony w wyjście słuchawkowe 3,5 mm, które może być używane do podłączenia słuchawek lub głośników. Można go używać zarówno jako samodzielne urządzenie, jak i jako część systemu Hi-Fi. Jest niewielki i lekki, więc można go zabrać ze sobą w podróż. Dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika jest łatwy w użyciu.

Ostatnia aktualizacja: Informacja o wydaniu Aeg Sce819e7ts

Wizyty serwisowe

W przypadku awarii urządzenia rekomendujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji czy problem można rozwiązać bez wizyty pracownika serwisu.

Informujemy jednocześnie, iż nasze serwisy pracują w pełnym zakresie, a umawianie wizyt jest możliwe za pośrednictwem naszej Infolinii.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni przebywaliście Państwo w rejonie wybuchu epidemii wirusa Corona COVID-19 lub mieliście kontakt z osobami, które przebywały w takim regionie, lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów. Dodatkowo, w przypadku powrotu z któregokolwiek z regionów zagrożonego występowaniem wirusa COVID-19 prosimy o zaniechanie umawiania wizyty serwisowej przez co najmniej 14 dni od daty powrotu.

Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

W celu ochrony zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, których należy przestrzegać podczas wizyty zarówno u Państwa w domu, jak i w siedzibie serwisu. Pracownicy serwisu powinni unikać bezpośredniego kontaktu z klientami (np. uścisku dłoni na przywitanie), nosić maski ochronne na twarzy i mieć możliwość zadać dodatkowe pytania dotyczące zdrowia Klienta (w tym zaproponować zmianę terminu wizyty).

OKŁADKI DO PRAC DYPLOMOWYCH SĄ WYDAWANE PO ZŁOŻENIU

FORMULARZA „INFORMACJA O WYDANIU TEMATU PRACY DYPLOMOWEJ”

„INFORMACJA O WYDANIU TEMATU PRACY DYPLOMOWEJ” musi zawierać m. in. :

 • zdjęcie (można wstawić elektronicznie),
 • zakres pracy (zgodny z ISOD),
 • podpis Promotora

a następnie

 • w celu uzyskania składu komisji egzaminacyjnej oraz podpisu Kierownika Zakładu proszę zostawić wniosek w sekretariacie (pok. 314 GE):
 • ZAKŁAD KIEROWNIK ZAKŁADU
  Zakład Elektroniki Przemysłowej dr hab. inż. Mariusz Malinowski, prof. PW
  Zakład Napędu Elektrycznego

  w zastępstwie:

 • dr hab. Bartłomiej Ufnalski, prof. PW
 • doc. dr inż. Paweł Fabijański
 • Zakład Sterowania dr hab. Marcin Iwanowski, prof. PW

  Ogłoszenie
  nr 1643/2023

  Białołęka. Obwieszczenie o wydaniu decyzji nr 10/2023/ZRID w sprawie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie i rozbudowie dróg gminnych: ul. Rybackiej i ul. Bruszewskiej.

  Okres publikacji
  Od 27-01-2023
  Do 10-02-2023

  Prześlij ogłoszenie dalej

  Informacja o wydaniu Aeg Sce819e7ts

  Bezpośredni link do pobrania Informacja o wydaniu Aeg Sce819e7ts

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacja o wydaniu Aeg Sce819e7ts