Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100

Dell Chromebook 3100 jest wysoce zaawansowanym i mocnym komputerem osobistym, który dostarcza użytkownikom moc obliczeniową i wygodę przenośności. Aby skorzystać z wszystkich jego zalet, użytkownicy muszą najpierw przeprowadzić instalację i konfigurację. Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100 zapewnia użytkownikom szczegółowe instrukcje dotyczące tego, jak dokonać instalacji i konfiguracji tego laptopa. Instrukcja zawiera również informacje na temat uruchamiania i konfigurowania systemu operacyjnego, instalowania aplikacji i narzędzi, konfigurowania ustawień sieciowych oraz dostępu do opcji zabezpieczeń laptopa. Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100 to niezbędny element, aby użytkownicy mogli w pełni wykorzystać wszystkie funkcje i możliwości tego laptopa.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Laptopy Dell

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Laptopy Dell.
Mamy 2, 028 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 1, 212 produktów Dell w kategorii Laptopy.

  • 1
  • 23456789acdefgilmnpstvwxz

Wśród nowości firmy Dell zaprezentowanych podczas targów CES 2021 pojawiły się dwa niedrogie laptopy dedykowane uczniom, korzystającym z komputera do zdalnego nauczania. Mowa o modelach Dell Latitude 3210 oraz Dell Chromebook 3100.

Dell Latitude 3120 to niewielki laptop typu 2-w-1. Został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 11, 6" oraz szeroką gamę procesorów Intel Core Pentium Silver oraz Celeron. Oprócz tego na użytkowników czeka do 16 GB RAM, od 64 do 256 GB przestrzeni dyskowej oraz łączność Wi-Fi 6.

Jak łatwo się domyślić, nie jest to demon szybkości, a sprzęt przeznaczony raczej do podstawowy zastosowań biurowych. Producent celuje z nim przede wszystkim w uczniów i studentów, którzy dodatkowo docenią długi czas pracy na jednym jednym ładowaniu oraz wytrzymałą konstrukcję, która powinna be problemu przetrwać upadek z biurka lub zalanie napojem.

Laptop trafi do sprzedaży już 19 stycznia w cenach zaczynających się od 429 dolarów (ok. 1600 zł).

W podobnym duchu utrzymana jest druga nowość amerykańskiego producenta - Dell Chromebook 3100. Ponownie mamy do czynienia z niewielkim laptopem wyposażonym w ekran 11, 6", jednak tym razem o klasycznej konstrukcji i z Chrome OS na pokładzie. Jego głównymi atutami mają być niska cena oraz obsługa łączności LTE.

Sercem nowego Chromebooka ma być dwurdzeniowy procesor Intel Celeron. Do tego możemy liczyć na maksymalnie 4 GB RAM i 16 lub 32 GB pamięci eMMC. Urządzenie ma trafić do sprzedaży wiosną tego roku.

Zobacz: Acer Chromebook Spin 514 - nowy, bardziej wytrzymały i z procesorem AMD na pokładzie
Zobacz: Google: Chrome OS z Dark Mode. Chromebook nie wypali oczu nocą

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Dell

Źródło tekstu: Dell

Przewiń w dół do następnego wpisu

Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i obsługi Dell Chromebook 3100