Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02

Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02 to kompleksowe narzędzie do instalacji sieci komputerowych i systemów sterowania. Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02 zapewnia szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji sieci komputerowych i systemów sterowania. Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02 umożliwia łatwe i szybkie tworzenie sieci komputerowej i systemów sterowania, a także przygotowanie ich do pracy. Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02 zapewnia szczegółowe informacje dotyczące zarządzania urządzeniami i systemami, w tym zarządzanie prawami dostępu, konfigurację urządzeń, tworzenie kont użytkowników, tworzenie sieci i konfigurację sieci. Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02 zapewnia szczegółowy wgląd w wszystkie aspekty instalacji sieci komputerowych i systemów sterowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02

Przewodowo czy bezprzewodowo? Najlepiej mieć wybór!
Domowy system, który zapewni
dostęp do Internetu wszędzie, gdzie chcesz

Zestaw transmiterów sieciowych AV600
z punktem dostępowym, 300Mb/s

TL-WPA4220 KIT

Korzystaj z sieci we wszystkich pomieszczeniach swojego domu

Korzystając z możliwości, jakie otwiera przed tobą zestaw transmiterów sieciowych, nie musisz już ograniczać się do zasięgu, który zapewnia router. Zaawansowana technologia HomePlug AV600 umożliwia TL-WPA4220 KIT wykorzystanie obwodów elektrycznych w twoim domu do utworzenia sieci o dużej prędkości. Nie wymaga to żadnego wiercenia ani kładzenia nowych przewodów. Z sieci bez problemu skorzystasz w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się gniazdka elektryczne.

Przewody elektryczne

Przewód Ethernet

 •   HomePlug
  AV 600M b/s
 •   300 Mb/s
  Wi-Fi

Uwaga: Należy podłączyć co najmniej dwa transmitery sieciowe. TL-WPA4220 KIT jest kompatybilny ze wszystkimi routerami i innymi modelami transmiterów sieciowych.

Prędkości dochodzące do 600 Mb/s i 300 metrów zasięgu

Zestaw transmiterów TL-WPA4220 KIT z zaawansowaną technologią Home Plug AV2 zapewnia stabilny przesył danych z prędkością sięgającą nawet 600Mb/s* na obszarze obejmującym 300 m. Korzystanie z tak utworzonej sieci nie wpływa w żaden sposób na pracę pozostałych urządzeń elektrycznych. TL-WPA4220 KIT eliminuje zakłócenia w przesyłaniu, dlatego jest świetnym wyborem dla wymagających zastosowań, takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości HD, gry online czy ściąganie dużych plików.

Router

Internet

HOMEPLUG
AV600

Do 300 metrów

*Podana maksymalna prędkość transmisji jest zgodna ze specyfikacją standardu HomePlug AV/AV2. Faktyczna przepustowość sieci transmitera może różnić się w zależności od warunków sieciowych i środowiska pracy urządzenia, na które wpływają m. in. : zakłócenia elektryczne, natężenie ruchu i obciążenie sieci.

Szybka instalacja typu Plug and Play

Zapomnij o skomplikowanej konfiguracji na dobre! Zainstaluj zestaw transmiterów w dwóch prostych krokach:

 1. Krok 1: podłącz TL-PA4010 do swojego routera.
 2. Krok 2: podłącz TL-WPA4220 do gniazdka w pomieszczeniu, w którym chcesz korzystać z sieci przewodowej lub bezprzewodowej.

Sparuj urządzenia dla większego bezpieczeństwa

Naciśnij przycisk “Pair” na każdym urządzeniu, by zwiększyć bezpieczeństwo swojej sieci.

Automatyczna synchronizacja Wi-Fi gwarancją jednolitej sieci

Automatyczna synchronizacja ustawień sieci Wi-Fi sprawia, że korzystanie z transmitera jest niezwykle łatwe. Używając przycisku Wi-Fi Clone w kilka sekund skopiujesz nazwę oraz hasło sieci bezprzewodowej swojego routera. Dzięki opcji Wi-Fi Move wszystkie zmiany ustawień zostaną automatycznie zastosowane dla innych urządzeń podłączonych do sieci. Gdy podłączysz nowy transmiter do sieci, automatycznie skorzysta on z ustalonych już wcześniej ustawień Wi-Fi.

Dom Wojtka

Transmister Wi-Fi

WPS

Wi-Fi Clone

WSPÓLNE NAZWA WI-FI HASŁO

Dwa porty Ethernet dla połączeń przewodowych

Dwa porty Ethernet TL-WPA4220 Kit umożliwiają korzystanie z dwóch szybkich i niezawodnych połączeń przewodowych, niezbędnych dla takich urządzeń jak smart TV, komputery stacjonarne oraz konsole do gier. Do zestawu dołączone są dwa przewody Ethernet.

Zarządzanie za pomocą smartfona

Narzędzie tpPLC oraz aplikacja tpPLC powstały po to, abyś zawsze miał kontrolę nad ustawieniami sieci bezprzewodowej. Ustawiaj dowolnie harmonogramy dostępu do sieci, kontroluj sygnalizację swoich urządzeń, a wszystko to za pomocą urządzenia z systemem iOS lub Android. Intuicyjne narzędzie tpPLC pobierzesz na swój komputer na stronie www. com/pl.Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiej instalacji Hitachi Atw Rtu 02