Karta techniczna Black And Decker Ks800swl

Karta techniczna Black And Decker Ks800swl to wysokiej jakości wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym o mocy 800 W. Posiada ona wygodny uchwyt z regulacją prędkości, dzięki czemu można dostosować prędkość wiertła do różnych materiałów i aplikacji. Posiada ona również funkcję wyłączania się automatycznego, co zapobiega uszkodzeniom. Urządzenie jest wyposażone w światło LED, które ułatwia pracę w ciemności. Wkrętarka Black And Decker Ks800swl jest bardzo wytrzymała i trwała, a jej kompaktowe wymiary sprawiają, że jest wygodna w przenoszeniu. Jest to idealne narzędzie dla początkujących i profesjonalistów, którzy potrzebują wytrzymałego i precyzyjnego narzędzia do prac wykończeniowych.

Ostatnia aktualizacja: Karta techniczna Black And Decker Ks800swl

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Rejestracja produktu

Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

Dowiedz się więcej

Części + Dokumentacja

Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

Znajdź Części

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

Dowiedz się więcej

Znajdź sklep

Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

Wybierz dokumentację w menu poniżej

Aby móc pobrać instrukcje montażu, karty techniczne, karty charakterystyki i certyfikaty, musisz utworzyć bezpłatne konto w naszym centrum pobierania na stronie www. skamol. com.

Dokumentacja --Skamo--Wall

Karta techniczna Black And Decker Ks800swl

Bezpośredni link do pobrania Karta techniczna Black And Decker Ks800swl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta techniczna Black And Decker Ks800swl