Montaż Aeg Bsb 140c

Montaż Aeg Bsb 140c jest niezwykle przydatnym narzędziem, które może być używane do wielu różnych zadań. Jest to uniwersalne urządzenie, które może być używane do wiercenia, wiercenia, szlifowania, frezowania, cięcia, rysowania i wielu innych zadań. Jego szerokie kompatybilność z narzędziami i systemami jest idealne do pracy przy dużych projektach. Jego możliwość regulacji pozwala na dostosowanie wybranych parametrów do konkretnego zadania. Jego duża moc i szybkość pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonanie zadania. Montaż Aeg Bsb 140c jest niezawodnym i niezwykle wszechstronnym narzędziem, które jest idealne do wielu zadań.

Ostatnia aktualizacja: Montaż Aeg Bsb 140c

 • Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa AEG BSB 18CBL o maks. momencie obrotowym 75Nm, maks. częstotliwości udaru 27300 ud. /min., zdolności wiercenia w drewnie / stali / murze - 45 / 13 / 14 mm. Akumulator 5. 0 Ah i walizka w zestawie.

Maks. moment obrotowy (Nm)

Pojemność akumulatora (Ah)

Maks. śr. wiercenia w drewnie (mm)

Maks. wiercenie w stali (mm)

 • nowoczesna bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa AEG BSB 18 CBL o mocy wystarczającej do bardzo szerokiego spektrum prac roboczych
 • duża moc zamknięta w kompaktowej konstrukcji - długość jedynie 151 mm (bez uchwytu wiertarskiego) i 193 mm z uchwytem wiertarskim sprawia, że jest to najkrótsze narzędzie w swojej klasie na rynku
 • duży maksymalny moment obrotowy - 60 Nm z akumulatorem 2, 0 Ah / 75 Nm z akumulatorem 4, 0 Ah – daje pełną moc do wszystkich zastosowań
 • 2 prędkości: 0-550 obr. /min. oraz 0-2100 obr. pozwalają na optymalne dobranie obrotów do wykonywanego zadania
 • wymienny uchwyt bezkluczykowy 13 mm do najcięższych zastosowań
 • gniazdo 1/4” HEX pod uchwytem wiertarskim - bit 25 mm może pozostawać w gnieździe przy montażu uchwytu wiertarskiego
 • opcjonalna przystawka osiowa i kątowa zapewniają taką samą wydajność jak samo narzędzie, nie ma więc potrzeby dodatkowej regulacji momentu obrotowego ani prędkości (przystawki nie wchodzą w skład zestawu / oferty - sprzedawane oddzielnie)
 • rękojeść pokryta mikroteksturą gwarantuje optymalny chwyt w tej klasie produktów
 • dioda LED doświetla obszar roboczy
 • wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18CBL wyposażona w 3-trybowy przełącznik - łatwe przechodzenie między zastosowaniami
 • technologia akumulatora litowo-jonowego AEG PRO z zabezpieczeniem przed przeciążeniem dla maksymalnej trwałości urządzenia i akumulatora
 • bezszczotkowa wiertarko wkrętarka AEG BSB 18CBL dostarczana w zestawie z: uchwytem bocznym i wymiennym uchwytem wiertarskim 13 m
 • 36-miesięczna gwarancja producenta po rejestracji produktu na stronie
 • prezentowane zdjęcia pełnią funkcję poglądową

Parametry techniczne wiertarko-wkrętarki AEG POWERTOOLS BSB 18CBL:

 • technologia - bezszczotkowa
 • maks. zdolność wiercenia w drewnie / stali / murze - 45 / 13 / 14 mm
 • uchwyt - 1, 5-13 mm
 • maks. moment obrotowy - 75 Nm
 • prędkość bez obciążenia - 0-550 / 0-2100 obr.
 • maks. częstotliwość udaru - 7. 150 / 27. 300 ud.
 • typ akumulatora - Li-Ion
 • akumulator w zestawie - tak
 • pojemność akumulatora - 5. 0 Ah / 18 V
 • ładowarka w zestawie - nie
 • walizka - tak
 • oświetlenie LED - tak
 • W zestawie z wiertarko wkrętarką AEG POWERTOOLS BSB 18CBL otrzymasz:

 • akumulator 18 V Li-Ion o pojemności 5. 0 Ah
 • walizkę
 • uchwyt boczny
 • wymienny uchwyt wiertarski 13 mm
 • UWAGA - zestaw nie zawiera ładowarki.

  Od chwili swojego powstania AEG POWERTOOLS jest liderem rozwoju nowych produktów. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku narodziły się elektronarzędzia przenośne. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje użytkownikom profesjonalnym innowacyjne i wydajne rozwiązania.

  Zapytaj o produkt

  Gwarancja AEG POWERTOOLS

  GWARANCJA AEG POWERTOOLS

  Produkty marki AEG POWERTOOLS objęte są gwarancją producenta:

  - 12 m-cy na akumulatory i ładowarki

  - 12 m-cy przy zakupie na firmę

  - 24 m-ce przy zakupie konsumenckim

  1. Okres gwarancyjny obowiązuje od daty zakupu towaru. Ta data musi być potwierdzona fakturą lub innym dowodem zakupu (paragonem). Okres gwarancyjny wynosi minimum 1 rok na narzędzia oraz 1 rok na akumulatory i ładowarki.
   

  2. Okres gwarancyjny może zostać wydłużony w przypadku baterii, ładowarek i narzędzi poprzez zarejestrowanie produktu na stronie internetowej www. aeg-powertools. eu. Użytkownik końcowy musi zarejestrować nowo kupione narzędzia online w ciągu 30 dni od daty zakupu. Użytkownik końcowy może zarejestrować się w celu przedłużenia gwarancji w swoim kraju zamieszkania, jeżeli jest on wymieniony w formularzu rejestracji online, gdzie opcja ta obowiązuje. Ponadto użytkownicy końcowi muszą wyrazić zgodę na przechowywanie danych, wprowadzanych na stronie internetowej i zaakceptować regulamin. Dowodem wydłużenia gwarancji jest wysyłane pocztą elektroniczną potwierdzenie rejestracji i oryginał faktury potwierdzającej datę zakupu.
   

  3. Gwarancja obejmuje wszystkie wady produktu ujawnione w okresie gwarancyjnym wynikające usterek wykonania lub materiału obecnych w dniu zakupu. Gwarancja jest ograniczona do naprawy i/lub wymiany i nie obejmuje żadnych innych zobowiązań, w tym między innymi odpowiedzialności za szkody przypadkowe lub wtórne. Gwarancja nie obowiązuje, jeżeli produkt był nieprawidłowo używany, używany niezgodnie z instrukcją lub nie był prawidłowo podłączony. Gwarancja nie obejmuje:

  -uszkodzenia produktu wynikającego z nieprawidłowej konserwacji,
  -produktu, który został zmieniony lub zmodyfikowany,
  -produktu, którego oryginalne oznaczenie (znak towarowy, numer seryjny) zostało zniszczone, zmienione lub usunięte,
  -jakichkolwiek uszkodzeń wynikających z nieprzestrzegania instrukcji,
  -jakiegokolwiek produktu bez certyfikatu CE, -jakiegokolwiek produktu, który próbowano naprawiać z pomocą niewykwalifikowanej osoby lub bez uzyskania wcześniejszej zgody firmy Techtronic Industries.
  -jakiegokolwiek produktu podłączonego nie nieprawidłowego źródła zasilania (nieprawidłowe natężenie prądu, napięcie, częstotliwość),
  -jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych wpływem czynników zewnętrznych (chemicznych, fizycznych, drgań) lub substancji obcych,
  -normalnego zużycia części zamiennych,
  -nieprawidłowego użycia, przeciążenia narzędzia,
  -stosowania niezatwierdzonych akcesoriów lub części,
  -akcesoriów narzędzi ręcznych z napędem mechanicznym dostarczonych z narzędziem lub kupionych oddzielnie. Takie wykluczenia obejmują, między innymi, wymienne ostrza wkrętaka, wiertła, tarcze cierne, papier ścierny i ostrza, prowadnicę boczną.
  -elementów (części i akcesoriów) podlegających naturalnemu zużyciu obejmujących, między innymi, zestawy do konserwacji i serwisu, szczotki węglowe, łożyska, uchwyt, przystawkę wiertła SDS, gniazdo, przewód zasilania, uchwyt pomocniczy, skrzynię transportową, płytę szlifierską, worek pyłowy, rurę odprowadzania pyłu, podkładki filcowe, kołki i sprężyny klucza udarowego, kopułki do zwalniania żyłki, pasy napędowe, sprzęgło, ostrza przycinarek do żywopłotów lub kosiarek do trawy, uprząż, przepustnicę linkową, zęby, kołki podnośnika, wentylatory dmuchawy, rury nadmuchowe i ssawne, worek na śmieci i paski, prowadnice, łańcuchy piły, węże, mocowanie złączy, dysze natryskowe, koła, pręty natryskowe, szpule wewnętrzne, szpule zewnętrzne, filtry gazu, ostrza do ściółkowania itp.

  4. W celu serwisowania produkt należy wysłać lub okazać w autoryzowanym punkcie serwisowym znajdującym się na przedstawionym poniżej wykazie punktów serwisowych w poszczególnych krajach. W niektórych krajach lokalny dystrybutor produktów podejmuje się wysyłki produktu do centrum serwisowego. W przypadku wysyłki do punktu serwisowego produkt — pozbawiony jakichkolwiek niebezpiecznych substancji, na przykład benzyny — należy bezpiecznie zapakować i dołączyć adres nadawcy oraz krótki opis usterki.

  5 Naprawa/wymiana w ramach niniejszej gwarancji jest bezpłatna. Nie stanowi jednak o przedłużeniu lub rozpoczęciu od nowa biegu okresu gwarancyjnego. Wymienione części lub narzędzia stają się naszą własnością. W przypadku niektórych krajów nadawca będzie musiał uregulować koszty dostawy lub opłaty pocztowe. Prawa ustawowe wynikające z zakupu narzędzia pozostają niezmienione.
   
  6. Niniejsza gwarancja obowiązuje w Unii Europejskiej, Szwajcarii, Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Turcji i Rosji. Poza tymi obszarami należy skontaktować się z autoryzowanym dostawcą produktów i ustalić, czy obowiązuje inna gwarancja.

  Problem

  • Czy zmywarki Electrolux/AEG posiadają systemy do montowania frontów meblowych IKEA w zmywarkach z widocznym frontem / panelem sterowania? 

  Dotyczy

  • Zmywarki do zabudowy z widocznym frontem.

  Rozwiązanie

  Zmywarki Electrolux czy AEG nie posiadają dedykowanych systemów do montażu frontów meblowych IKEA przy zmywarkach do zabudowy z widocznym frontem.

  IKEA posiada odpowiedni łącznik o nazwie ERSATARE, który pozwala na montaż frontu meblowego w zmywarkach z widocznym panelem starowania. 

  Wejdż do pierwszej na świecie prawdziwie interaktywnej przestrzeni kulinarnej.

  Pierwsza na świecie prawdziwie interaktywna przestrzeń kulinarna.

  Odkryj

  Chłodziarki do wina

  Z dumą prezentujemy chłodziarki do wina, które spełniają 5 podstawowych kryteriów niezbędnych do prawidłowego przechowywania wina.

  Dowiedz się więcej

  Przełomowe podejście do pielęgnacji ulubionych ubrań.

  Szuflada UniversalDose

  Umożliwia umieszczenie każdego rodzaju detergentu, w tym kapsułki.

  Zmywarki ComfortLift

  Rewolucja w zmywaniu naczyń.

  Piekarnik parowy

  BSE778380B55 (3 Opinie)

  Aplikacja SideChef

  Odkryj aplikację SideChef

  Ciesz się zupełnie nowymi doznaniami kulinarnymi dzięki przepisom i wskazówkom szefów kuchni.

  Połączenie wydajnej płyty indukcyjnej z okapem w jednym urządzeniu

  Swoboda w projektowaniu kuchni

  Zarejestruj produkt

  Zarejestruj swoje urządzenie i odbierz kod rabatowy.

  Akcesoria kuchenne

  Dowiedz się więcej

  Pakiety ochronne

  Więcej spokoju w codziennym życiu. pl/overlays/new-energy-label/" data-gtm-id="pap____new-energy-label">Etykiety energetyczneNowa etykieta energetyczna

  Nowe etykiety klasy energetycznej, pozwalające łatwo identyfikować najbardziej wydajne urządzenia.

  Poznaj naszą ofertę

  Piekarniki

  Płyty do zabudowy

  Okapy

  Lodówki

  Zmywarki

  Pralki

  Suszarki

  Pralko-suszarki

  Montaż Aeg Bsb 140c

  Bezpośredni link do pobrania Montaż Aeg Bsb 140c

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Montaż Aeg Bsb 140c