Obsługa, części Fujitsu Lifebook U7311

Obsługa Fujitsu Lifebook U7311 obejmuje szereg funkcji, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z komputera w sposób wygodny i bezproblemowy. Komputer zawiera procesor Intel Core 2 Duo T9400, który zapewnia wydajność w oparciu o wysoką częstotliwość taktowania, szybkie wyświetlanie i wysoką wydajność. Komputer obsługuje również do 8 GB pamięci RAM, która zapewnia szybkie działanie aplikacji i programów. Posiada również szereg portów, w tym trzy porty USB, dwa porty eSATA, port HDMI, port VGA i port Ethernet. Niezależnie od tego, czy użytkownik szuka komputera do pracy, czy do zabawy, Fujitsu Lifebook U7311 jest doskonałym wyborem dla wszystkich.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa, części Fujitsu Lifebook U7311

08:38

Funkcje

 • Wyższa efektywność energetyczna
 • Funkcje oszczędzania energii
 • Wyższy komfort
 • Elastyczność konstrukcji
 • Wysoka niezawodność
 • Łatwa instalacja
 • Łatwy serwis i konserwacja
Wyższa efektywność energetyczna

Znacznie większa wydajność została osiągnięta dzięki zastosowaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej z zasilaniem prądem stałym, technologii falownikowej oraz dużego wymiennika ciepła.

Funkcje oszczędzania energii

Tryb ekonomiczny

Tryb ekonomiczny można ustawić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Uprzednio ustawiona temperatura jest automatycznie zastępowana krok po kroku w miarę upływu czasu.

Ustawianie ograniczenia zakresu temperatury

Ustawia minimalne i maksymalne limity temperatury w pomieszczeniu, aby zapewnić optymalną równowagę między energooszczędnością a komfortem.

Regulator czasowy automatycznego wyłączania
 • Jednostka wewnętrzna wyłącza się automatycznie po upływie określonego czasu od włączenia regulatora czasowego.
 • Można określić żądany przedział czasowy dla regulatora czasowego automatycznego wyłączenia.
 • Tryb redukcji wydajności

  Wydajność działania można zmniejszyć o 5 stopni względem wydajności znamionowej. W tym trybie pobór mocy jest obniżany i zmniejsza się maksymalne obciążenie jednostki.

  Precyzyjne sterowanie przepływem czynnika chłodniczego

  Połączenie sterowania falownikiem prądu stałego i indywidualnego sterowania elektronicznymi zaworami rozprężnymi jednostki wewnętrznej umożliwia precyzyjne i płynne sterowanie przepływem czynnika chłodniczego. Zaletą jest możliwość zmiany ustawienia temperatury w pomieszczeniu w górę lub w dół w odstępach co 0, 5°C.

  Automatyczne przełączanie

  Klimatyzator automatycznie przełącza się między trybami chłodzenia i ogrzewania w zależności od ustawionej temperatury i temperatury w pomieszczeniu.Cicha praca

  Dwa tryby niskiego poziomu hałasu mogą być przełączane automatycznie między trybem, w którym priorytet ma niski poziom hałasu, a trybem, w którym priorytet ma wydajność, w zależności od temperatury w pomieszczeniu i temperatury na zewnątrz. Ta funkcja może być sterowana poprzez zewnętrzne wejście jednostki zewnętrznej lub sterownik systemowy. com/shared/pl/img-fcth-vrf-precision-refrigerant-flow-control-01. jpg" alt=""/>

  Elastyczność konstrukcjiMaks. dozwolona długość instalacji rurowej: 1 000 m

  Seria V-III i seria V-II AIRSTAGE™

  Największa w klasie maksymalna dopuszczalna długość instalacji rurowej wynosząca 1000 m zwiększa elastyczność instalacji w różnych budynkach.

  *1.
  Maksymalna długość instalacji rurowej dla serii VR-II, V-III i V-II wynosi 150 m.
  *2.W przypadku serii V-III długość instalacji rurowej między najbliższą jednostką wewnętrzną a najdalszą jednostką wewnętrzną, licząc od pierwszej rury rozdzielającej, nie może przekraczać 60 m.*3.W przypadku serii VR-II i V-II maksymalnie 60 m
  Wysokie ciśnienie statyczne

  Do jednostki zewnętrznej można podłączyć osłonę skraplacza, aby uzyskać standardowe ciśnienie statyczne wynoszące 82 Pa*4. Dzięki temu jednostka zewnętrzna może być zainstalowana w pomieszczeniu technicznym wieżowca mieszkalnego.

  Dzięki zastosowaniu wentylatora o dużej średnicy i silnika prądu stałego uzyskuje się zewnętrzne ciśnienie statyczne 82 Pa*4. Jest ono około 2, 6 raza wyższe niż w przypadku modelu poprzedniej generacji.

  *4.W przypadku serii V-III, VR-II i V-II 80 Pa.Działanie wydłużające okres eksploatacji*1

  Sprężarki są ustawione tak, aby rozpoczynały pracę naprzemiennie w celu wyrównania łącznego czasu pracy każdej jednostki.

  Okresy rozruchu i zatrzymania są rozłożone naprzemiennie dla połączonych sprężarek.Ochrona przed przepływem zwrotnym cieczy

  Duży akumulator wychwytuje jeszcze nie odparowany czynnik chłodniczy, aby zapobiec jego przedostawaniu się do sprężarki.Wymiennik ciepła z powłoką Blue fin

  W wymienniku ciepła jednostki zewnętrznej zastosowano odporne na korozję żeberka z powłoką Blue fin.

  Działanie rezerwowe

  W przypadku awarii jednej sprężarki pozostałe sprężarki zainicjują działanie rezerwowe*2.

  Działanie rezerwowe może nie być dostępne w przypadku niektórych typów awarii.Zaawansowane sterowanie czynnikiem chłodniczym*3

  Układ logiczny sterowania sprężarką steruje prędkością obrotową falownika w celu zrównoważenia masowego natężenia przepływu czynnika chłodniczego w każdej jednostce zewnętrznej.

  Niedostępne w przypadku serii AIRSTAGE™ J-III lub J-IISDoskonała przenośność

 • Do jednostki zewnętrznej można zaczepić pas do podnoszenia w celu użycia z dźwigiem.
 • Jednostka zewnętrzna może być podnoszona i transportowana za pomocą wózka widłowego.
 • Mieści się w małej windzie.
 • Łatwy dostęp

  Zdejmowany panel czołowy w kształcie litery L zapewnia więcej miejsca na instalację i prace serwisowe.

  Wiele instalacji można łatwo i skutecznie przeprowadzić nawet w ciasnych miejscach.

  Uproszczone okablowanie

  Maksymalna dopuszczalna długość okablowania: 3 600 m

  Okablowanie komunikacyjne można bezproblemowo zainstalować między jednostkami wewnętrznymi, zewnętrznymi i jednostkami RB, co ułatwia instalację okablowania.

  * Automatyczne ustawienie adresu nie jest dostępne w szeregowo połączonych systemach wielu czynników chłodniczych.

  Automatyczne ustawianie adresu

  Adresy podłączonych jednostek wewnętrznych, jednostek RB i wzmacniacza sygnału można ustawiać automatycznie z płytki drukowanej jednostki zewnętrznej.

  Adresy można ustawić ręcznie z jednostki wewnętrznej lub pilota zdalnego sterowania.

  Łatwy serwis i konserwacjaRuchomy panel płytki drukowanejUłatwia dostęp za płytkę drukowaną podczas prac konserwacyjnych.7-segmentowy, czytelny wyświetlacz LEDPokazuje następujące stany działania i błędy bez żadnego narzędzia specjalnego:

 • Tryb pracy systemu
 • Temperatura i ciśnienie na wylocie
 • Status działania sprężarki
 • Adres, kod błędu i liczba błędów wadliwej jednostki wewnętrznej
 • Stan błędu można sprawdzić na wyświetlaczu jednostki zewnętrznej.

  Stan błędu można sprawdzić za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania przeznaczonego do jednostek wewnętrznych.

  Na ekranie LCD wyświetlany jest kod błędu.

  Przewodowy pilot zdalnego sterowania

  Prosty pilot zdalnego sterowania

  Przewodowy pilot zdalnego sterowania z panelem dotykowym

  Diagnostyka błędów za pomocą oprogramowania narzędzia Service Tool

  Połączenie z oprogramowaniem narzędzia Service Tool

 • Za pomocą narzędzia Service Tool można sprawdzić i przeanalizować szczegółowy stan pracy oraz historię ostatnich błędów.
 • Stan pracy z ostatnich 5 minut może być zapisywany w sposób ciągły.
 • Zdalne monitorowanie

  System monitorowania za pośrednictwem sieci Web umożliwia monitorowanie stanu działania systemu w dowolnym momencie za pośrednictwem Internetu w celu zapewnienia bezproblemowego działania.

  System sieciowy VRF działający w budynku może być monitorowany w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Internetu.

  Podręcznik <strong>wyboru</strong> nawigacji TYP NAWIGACJI GPS NAWIGACJA GRAFICZNA MIEJSCE MOCOWANIA PROSTA NAWIGACJA AB (JAZDA RÓWNOLE- GŁA) NAWIGACJA PO KRZYWEJ AB TRYB CYPLA (KRZYWA ADAPTACYJNA) ZGODNE Z WSPOMAGANIEM KIEROWANIA ZGODNE Z CZUJNIKIEM WYCHYLENIA MAPOWANIE NA EKRANIE RAPORTY MAPOWANIA POLA I APLIKACJI ZGODNE Z AUTO- MATYCZNYM STEROWANIEM SEKCJI BELKI POLOWEJ CENTERLINE 220 Szczegóły strona 128 TAK WEWNĄTRZ KABINY TAK TAK TAK CENTERLINE Szczegóły strona 120 WEWNĄTRZ LUB NA ZEWNĄTRZ TAK TAK TAK TAK TAK CENTERLINE PLUS SMARTPAD II Szczegóły strona 120 TAK WEWNĄTRZ LUB NA ZEWNĄTRZ TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK LEGACY® 6000 Szczegóły strona 154 TAK KONSOLA WEWNĄTRZ/ PANEL ŚWIETLNY WEWNĄTRZ LUB NA ZEWNĄTRZ TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK 118 MOBILNA ELEKTRONIKA

  AUTO ON PRO MAN SPRAYER CONTROL CenterLine 220 Kompaktowa nawigacja do każdej aplikacji Kompaktowe urządzenie CenterLine 220 jest tak zaprojektowane, aby można było wykorzystać nawigację GPS za pomocą panelu z diodami świetlnymi przy różnych pracach na polu. Wewnątrz kompaktowego systemu nawigacji znajduje się wysokiej jakości odbiornik sygnału satelitarnego EGNOS. Możliwości nawigacji czynią markę <strong>TeeJet</strong> liderem w tej dziedzinie. n Wszechstronna nawigacja GPS w kompaktowym, przenośnym zestawie. n Panel z diodami świetlnymi LED oraz graficznym wyświetlaczem dają pełne informacje nawigacyjne. n Wysokiej jakości wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz z zewnętrzną anteną. n Prosta konfiguracja umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. n Tryby naprowadzania po linii prostej (jazda równoległa) i linii krzywej. n Wbudowana funkcja wyprzedzenia kierunku szacuje przyszłą pozycję pojazdu. n Funkcja powrotu do danego punktu. n Trwała, uszczelniona gumowa klawiatura jest czytelna i prosta w użyciu oraz łatwo wyczuwalna. n Zapewnia wyjście sygnału prędkości typu radarowego do wykorzystania z innymi urządzeniami sterującymi wymagającymi sygnału o rzeczywistej prędkości jazdy. Układ ekranu roboczego Prosta Krzywa Tryb naprowadzania Antena zewnatrzna CenterLine 220 Numer przejazdu Kierunek naprowadzania Adapter do gniazda zapalniczki Dowolne urządzenie sterujące 844-x Dystans od właściwego toru Podłączenie sygnału prędkości ON OFF Prędkość Jest zapamiętany punkt powrotu. Jak zamawiać Part NUMER Number CZĘŚCI description OPIS Zestaw CenterLine 220, wersja na rynek 90-02340 CenterLine 220 Kit, US Version amerykański 90-02341 Zestaw CenterLine CenterLine 220 Kit, 220, Metric wersja Version metryczna Zestaw CenterLine 220, wersja metryczna 90-02343 CenterLine 220 Kit, Autonomous Metric Version autonomiczna 90-02342 Zestaw CenterLine 220, EGNOS AKCESORIA 78-50155 Antena Przykładowy ekran. Odległość od właściwego toru. Przykładowy ekran. Jazda po linii nieregularnej. Jazda po linii prostej. Powrót do zapamiętanego punktu. 90-02349 Zestaw montażowy CenterLine 220 MOBILNA ELEKTRONIKA 119

  • Page 1: 10 4 3 5 8 2 9 1 6 7 11 12 Podręcz
  • Page 5 and 6: SanDisk Industrial Grade 32MB Vers
  • Page 7 and 8: 4 5 Odbiornik GPS Legacy 6000 Modu
  • Page 9 and 10: Odbiorniki GPS Firma TeeJet oferuje
  • Page 11 and 12: 844 komputer sterujący opryskiwani
  • Page 13 and 14: 3 2 Kable systemu sterującego 3 2
  • Page 15 and 16: 45-20237 DC: XX/XX 45-202 39 DC: XX
  • Page 17 and 18: Skrzynki rozdzielcze i kable ARC i
  • Page 19 and 20: MIDWEST TECHNOLOGIES, INC. MASTER G
  • Page 21 and 22: AirMatic® AirJet®* sterowanie opr
  • Page 23 and 24: LH 4000 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 29 30
  • Page 25 and 26: LH AGRO LH AGRO ON OFF R Man Auto 8
  • Page 27 and 28: 500 sterownik dla zawiesin 4 5 6 3
  • Page 29 and 30: LH 500C monitor pracy kombajnu Komp
  • Page 31 and 32: LH IntelliTram® 500 Komputer linii
  • Page 33 and 34: 1 2 W IK A E C O -T O RN I Monitory
  • Page 35 and 36: ISO 11783 Łatwa integracja, pełna
  • Page 37 and 38: Komputery robocze ISO serii LH IC K
  • Page 39 and 40: MASTER 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 A POWER
  • Page 41 and 42: POWER A B 12 WIKA ECO-TRONI B A Leg
  • Page 43 and 44: RMS CAN dla Legacy 6000 RMS CAN dla
  • Page 45 and 46: POWER A B B A CAL PRIME CAL PRIME P
  • Page 47 and 48: Przepływomierze serii D Przepływo
  • Page 49 and 50: Czujnik prędkości Mid-Tech® i ka
  • Page 51 and 52: Zawory regulacyjne dla urządzeń s
  • Page 53 and 54:

   Zespoły rur MT500 Składniki syste

  • Page 55 and 56:

   MASTER 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BOOM CO

  • Ten adapter stanowi najbardziej zaawansowane rozwiązanie do zdalnego zarządzania systemem klimatyzacji za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów.
  • Nie jest wymagany oddzielny zasilacz zewnętrzny
  • Może być używany do pojedynczej jednostki wewnętrznej lub do 16 jednostek wewnętrznych sterowanych grupowo.

  Sterowanie podstawowe

 • Włączanie i wyłączanie klimatyzatora
 • Wybór trybu (ogrzewanie, chłodzenie, osuszanie, automatyczny, wentylator)
 • Sterowanie prędkością wentylatora
 • Położenie żaluzji wentylacyjnej (ustawienie kierunku przepływu powietrza)
 • Wyświetlanie temperatury w pomieszczeniu
 • Ustawianie temperatury
 • Obsługa wielu języków
 • Wybór jednej sceny i regulator czasowy
 • Sterowanie zaawansowane (funkcje opcjonalne)

 • Tryby pracy zależne od pogody (ECO, komfortowy i wysokiej mocy) (będą dostępne w przyszłości)
 • Funkcje programowalne czasowo (wł. /wył., tryby, nastawa temperatury, prędkość wentylatora, położenie żaluzji wentylacyjnej)
 • Ustawianie ograniczenia zakresu temperatury (będzie dostępne w przyszłości)
 • Wybór wielu scen, regulator czasowy i kalendarz
 • Powiadomienia i dziennik operacji
 • Alarm e-mail (będzie dostępny w przyszłości)
 • Alarm usterki klimatyzacji
 • Monitorowanie łączności i alarm
 • Dziennik operacji (będzie dostępny w przyszłości)
 • Obsługa, części Fujitsu Lifebook U7311

  Bezpośredni link do pobrania Obsługa, części Fujitsu Lifebook U7311

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Obsługa, części Fujitsu Lifebook U7311