Szybka instalacja Cairox Cva 250

Cairox CVA 250 to profesjonalny program do tworzenia wizualizacji dla zespołu, który pozwala na wygodną instalację i konfigurację w kilka minut. Przy użyciu Cairox CVA 250 możesz tworzyć i rozpowszechniać wizualizacje, które są w pełni interaktywne, łatwe w użyciu i wysoce elastyczne. Cairox CVA 250 oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi, które pomogą Ci w szybkim tworzeniu i publikowaniu wizualizacji. Możesz tworzyć wizualizacje z danymi w czasie rzeczywistym, wykorzystywać wizualizacje do tworzenia raportów, wykorzystywać je do wizualizacji danych, a także używać ich jako części procesów biznesowych. Cairox CVA 250 pomaga Ci tworzyć i publikować wizualizacje szybko i wygodnie, co pozwala Ci skupić się na kluczowych aspektach Twojej pracy.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Cairox Cva 250

Excel 2010 Word 2010 Outlook 2010 PowerPoint 2010 OneNote 2010 Więcej... Mniej

Jeśli pakiety Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów lub Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm udostępnione w ramach technologii Szybka instalacja pakietu Microsoft Office nie spełniają Twoich oczekiwań albo występuje jeden ze znanych problemów z technologią Szybka instalacja pakietu Office 2010, lepszym rozwiązaniem może być używanie wersji pakietu Microsoft Office opartej na instalatorze MSI.

Aby uzyskać więcej informacji o technologii Szybka instalacja pakietu Office, zobacz Technologia Szybka instalacja pakietu Office 2010: wprowadzenie lub Dowiedz się więcej na temat technologii Szybka instalacja pakietu Office 2010.

Przełączanie pakietu Office 2010 z wersji Szybka instalacja do wersji opartej na instalatorze MSI

Licencja jest taka sama. Nie jest wymagany nowy klucz produktu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Pomocą techniczną firmy Microsoft.

 1. Zapisz całą pracę i zamknij wszystkie programy.

 2. W Panelu sterowania otwórz aplet Programy i funkcje, aby wyświetlić listę zainstalowanych programów.

  Kliknij pozycję Szybka instalacja pakietu Microsoft Office 2010, a następnie kliknij pozycję Odinstaluj.

  Aby usunąć technologię Szybka instalacja pakietu Microsoft Office, kliknij przycisk Tak.

  Przejdź do strony Pobieranie starszych wersji pakietu Office.

  Wprowadź klucz produktu i kliknij pozycję Weryfikuj.

  Wybierz język, który chcesz zainstalować, a następnie kliknij pozycję Potwierdź.

  Wybierz wersję 64-bitową lub 32-bitową. Nie masz pewności, co wybrać? Wybór pomiędzy 64-bitową a 32-bitową wersją pakietu Office

  Zależnie od używanej przeglądarki wybierz pozycję Uruchom, Zainstaluj lub Zapisz plik.

  W oknie Kontrola konta użytkownika wybierz pozycję Tak, aby uruchomić plik SingleImage. exe.

  Postępuj zgodnie z pozostałymi monitami instalacji.

Excel 2010 Word 2010 Outlook 2010 PowerPoint 2010 OneNote 2010 Office 2010 Excel Starter 2010 Word Starter 2010 Więcej... Mniej

Technologia Szybka instalacja pakietu Microsoft Office używa opracowanej przez firmę Microsoft technologii przesyłania strumieniowego i wirtualizacji, aby znacznie skrócić czas pobierania i umożliwić jak najszybsze rozpoczęcie korzystania z nowych funkcji pakietu Microsoft Office 2010. Za pośrednictwem technologii Szybka instalacja pakietu Office są obecnie dostępne tylko wersje pakietu Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm oraz Microsoft Office Starter 2010, które obejmują następujące programy pakietu Office 2010: Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Word Starter i Excel Starter.

 • Do czego służy technologia Szybka instalacja pakietu Office?

 • Jakie systemy operacyjne są obsługiwane w pakiecie Office 2010? Czy moje dodatki będą działać?

Do czego służy technologia Szybka instalacja pakietu Office?

W przypadku zadowalającej szybkości połączenia internetowego możesz zacząć korzystać z programu pakietu Microsoft Office w ciągu kilku minut, a pobieranie całego programu trwa krócej niż pół godziny. Postęp pobierania jest pokazywany w menedżerze aplikacji technologii Szybka instalacja. Jeśli chcesz zacząć korzystać z programu pakietu Office, technologia Szybka instalacja pakietu Office pobiera w czasie rzeczywistym elementy niezbędne do rozpoczęcia pracy, co wiąże się z niewielkim opóźnieniem.

Technologia Szybka instalacja pakietu Office oferuje między innymi następujące korzyści:

 • Możesz bardzo szybko uzyskać pakiet Office przez Internet.

  Technologia Szybka instalacja pakietu Office jest zaktualizowana od razu po uruchomieniu. Nie trzeba wyszukiwać pakietów Service Pack ani aktualizacji.

  Technologia Szybka instalacja pakietu Office może być zainstalowana jednocześnie ze starszymi wersjami pakietu Office. Działanie tej technologii możesz wypróbować, nie zmieniając obecnie posiadanego pakietu Office.

  Początek strony

Jakie systemy operacyjne są obsługiwane w pakiecie Office 2010?

Obsługiwane są poniższe systemy operacyjne.

Uwaga:  Pakiet Office Starter 2010 wymaga systemu Windows 7 lub Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) w wersji 32-bitowej.

Windows 7 — wersja 32- lub 64-bitowa

Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) — wersja 32- lub 64-bitowa

Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 (SP3) — wersja 32-bitowa

Czy moje dodatki będą działać?

Niektóre dodatki mogą nie współdziałać z technologią Szybka instalacja pakietu Office. Jeśli jest używany ważny dodatek, który nie współdziała z technologią Szybka instalacja pakietu Office, musisz zainstalować pakiet Microsoft Office 2010 w wersji opartej na instalatorze MSI. Aby uzyskać informacje na temat przełączania się na używanie wersji pakietu Office 2010 opartej na instalatorze MSI, zobacz Technologia Szybka instalacja: przełączanie się na używanie wersji pakietu Office 2010 opartej na instalatorze MSI.

Uwaga:  Dodatki nie są dostępne w pakiecie Office Starter 2010.

Office 2021 Office 2019 Office 2016 Office 2013 Microsoft 365 dla domu Office dla firm Office 365 Small Business Microsoft 365 Admin usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator wersji Small Business usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator Szybka instalacja usługa Office 365 (Niemcy) — Enterprise usługa Office 365 (Niemcy) — administrator wersji Enterprise Więcej... Mniej

Szybka instalacja to technologia używana do instalowania subskrypcji usługi Microsoft 365 oraz większości wersji produktów pakietu Office 2013 i nowszych. Technologia Instalatora Windows (MSI) była używana do instalowania wersji produktów pakietu Office 2016 i starszych opartych na licencjach zbiorczych, takich jak Microsoft Office Professional Plus i Microsoft Office Standard.

Na jednym komputerze nie można zainstalować produktów pakietu Office w tej samej wersji, które używają dwóch różnych technologii instalacji. Dotyczy to również autonomicznych aplikacji, takich jak Access, Visio, Project, Skype dla firm lub OneDrive dla Firm.

W przypadku wykrycia tej niezgodności przez pakiet Office zostanie wyświetlony następujący komunikat:

Co można zrobić, jeśli występuje ten błąd?

Odinstaluj wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows (MSI)

Możesz pozostawić wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows i nie instalować wersji Szybka instalacja usługi Microsoft 365, którą próbujesz zainstalować. Możesz również wykonać następujące czynności:

 1. Wykonaj kroki opisane w artykule Odinstalowywanie pakietu Office z komputera z systemem Windows w celu usunięcia wersji pakietu Office używającej Instalatora Windows.

 2. Spróbuj ponownie przeprowadzić instalację pakietu Office, podczas której został wyświetlony komunikat o błędzie.

W przypadku programów Project i Visio z licencjami zbiorczymi użyj narzędzia wdrażania pakietu Office, aby zainstalować wersję w technologii Szybka instalacja.

Jeśli masz licencję zbiorczą programu Project 2016 lub Visio 2016 i próbujesz zainstalować wersję Szybka instalacja usługi Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, możesz pobrać i zainstalować bezterminową (autonomiczną) wersję programu Project 2016 lub Visio 2016 za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office. Zobacz Instalowanie wersji programów Visio i Project z licencjami zbiorczymi za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office.

Szybka instalacja Cairox Cva 250

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Cairox Cva 250

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Cairox Cva 250